Zobacz wszystkie certyfikaty

Wychodząc naprzeciw coraz to nowym wyzwaniom rynku staram się w pełni zaspokoić oczekiwania moich klientów. Dokładam wszelkich starań aby Państwa pacjenci byli zadowoleni z wykonanych przeze mnie prac zarówno od strony kosmetycznej jak i technicznej.

Posiadany przeze mnie system Cercon smart ceramics firmy Degu Dent, jako urządzenie CAD/CAM pozwala na wykonanie perfekcyjnych struktur z tlenku cyrkonu zarówno w moim laboratorium jak i w centrum frezowania Compartis znajdującego się w Niemczech.
Oferuję państwu uzupełnienia na cyrkonie od pojedynczych koron do 16-punktowych mostów. System CAD/CAM pozwala również na wykonanie struktur CrCo metodą selektywnego spiekania laserem SLM.

W swojej ofercie dla Państwa w zakresie prac pełnoceramicznych obok prac na cyrkonie proponuję korony Cergo (potocznie zwane press) wykonane metodą tłoczenia ceramiki. Choć nie ustępują kosmetycznie pracom na cyrkonie, ze względu na małą wytrzymałość mogą być stosowane jako korony solowe. Warstwowe nakładanie ceramiki na strukturę cergo pozwala uzyskać nieporównywalnie wyższe walory estetyczne od prac malowanych.

Licówki pełnoceramiczne wykonywane przeze mnie w systemie Ducera Lay, dzięki warstwowemu napalaniu ceramiki charakteryzują się bardzo wysoką estetyką i dokładnością. Tą metodą wykonuję również inleye i onleye.

Mosty typu Meryland wykonywane są zarówno tradycyjnie na metalu jak również na tlenku cyrkonu co znacznie podnosi walory kosmetyczne nie tracąc na trwałości mostu.

Oczywiście w mojej ofercie nie może zabraknąć PFM-Porcelain Fused to Metal klasycznej i wszystkim dobrze znanej ceramiki na metalu.

Ponadto oferuję prace w metalu - korony pełnolane, wkłady k-k, struktury SLM.

Szklane podparcie ZX-27 pozwala na zaproponowanie pacjentowi stałego uzupełnienia protetycznego przy brakach skrzydłowych odbudowującego nawet cały łuk zębowy.

Prace na implantach ze względu na różnorodność systemów wymagają konsultacji, aktualnie wykonuję prace na implantach Ankylos i Imtec Sednax oraz Q.

Laboratorium Cad-Cam 2010 | Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i oprogramowanie: DTP Service s.c.